Az elektronikus naplóval - a tavalyi év során - lefolytatott kísérletünk egyértelmű sikere alapján a 2009/2010-es tanévben gimnáziumunkban minden osztályra/órára kiterjedően bevezetjük az
e-naplót. A diákok az első informatika óráikon kapják meg a napló kezeléséhez szükséges felhasználói-név/jelszó párost. A szülők a szeptember 17-i szülői értekezleteken vehetik át a gyermekeik iskolai munkájának nyomon követésére alkalmas belépési azonosítókat.
404. That’s an error.
The requested URL was not found on this server. That’s all we know.
If the problem persists, see the Google Workspace Status Dashboard or visit the Help Center.