Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Fakultációs kínálat 2014/2015-re

Jelenlegi kilencedikes diákjainknak "kisfaktot", tizedikes (+ 11.E-s) tanulóinknak"nagyfaktot" kell választaniuk 2014. május 14-ig. (Ez az ún. "előzetes tárgyválasztás", ami elsősorban az igények felmérését szolgálja. Az érdeklődés hiányában el nem induló fakultációkra jelentkezők később módosíthatják választásukat.) Mindezt az e-naplóban,  2014.05.07-től! Részletek:

Figyelem! A jelentkezések alakulását folyamatosan követni fogjuk. A változó igények miatt a jelentkezések véglegesítésekor várhatóan meg fogjuk változtatni a kínálatot (újabb sáv indítása, létszámok bővítése, stb.) . A jelenlegi kínálat:

  1. Nagyfakultációs választék
  2. Nagyfakultációs tantárgyak ismertetése
  3. "Kisfakultációs" választék
  4. "Kisfakultációs" tantárgyi tájékoztató

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish