Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Fakultációs kínálat 2015/2016-ra

merreJelenlegi kilencedikes diákjainknak "kisfaktot", tizedikes tanulóinknak "nagyfaktot" kell választaniuk 2015. május 14-ig. (Ez az ún. "előzetes tárgyválasztás", ami elsősorban az igények felmérését szolgálja. Az érdeklődés hiányában el nem induló fakultációkra jelentkezők később módosíthatják választásukat.) Mindezt az e-naplóban,  2015.05.07-től! Részletek (frissítve!):

Frissítés (2015.04.23): Bővült a választék, kiegészültek a tantárgyi ismertetők...

Figyelem! A jelentkezések alakulását folyamatosan követni fogjuk. A változó igények miatt a jelentkezések véglegesítésekor várhatóan meg fogjuk változtatni a kínálatot (létszámok bővítése, stb.) . A jelenlegi kínálat:

  1. Nagyfakultációs választék (frissítve: 2015.04.23)
  2. Nagyfakultációs tantárgyak ismertetése (frissítve: 2015.04.23)
  3. "Kisfakultációs" választék
  4. "Kisfakultációs" tantárgyi tájékoztató (frissítve: 2015.04.21)

 A döntés előtt nagyon érdemes tanulmányozni az  "Érettségi, felvételi tárgyak, 2016" című tájékoztatót. Újabb sajnos még nem jelent meg... :-(

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish