Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Fakultációs kínálat 2017/2018-ra

merreÚjabb frisítés! (2017.05.07) Jelenlegi kilencedikes diákjainknak "kisfaktot", tizedikes tanulóinknak "nagyfaktot" kell választaniuk 2017. május 15-ig. (Ez az ún. "előzetes tárgyválasztás", ami elsősorban az igények felmérését szolgálja. Az érdeklődés hiányában el nem induló fakultációkra jelentkezők később módosíthatják választásukat.) Mindezt az e-naplóban,  2017.05.08-tól! Részletek:

Figyelem! A jelentkezések alakulását folyamatosan követni fogjuk. A változó igények miatt a jelentkezések véglegesítésekor várhatóan meg fogjuk változtatni a kínálatot (létszámok bővítése, stb.) . A jelenlegi kínálat:

Frissítés (2017.05.02): A magyar fakultáció kőzépszint helyett emelt szinten indul!
Frissítés (2017.05.07): A kisfaktok két (2) sávba lettek beosztva!

  1. Nagyfakultációs választék
  2. Nagyfakultációs tantárgyak ismertetése
  3. "Kisfakultációs" választék
  4. "Kisfakultációs" tantárgyi tájékoztató

 A döntés előtt nagyon érdemes tanulmányozni az "Érettségi, felvételi tárgyak, 2018" című tájékoztatót. Újabb sajnos még nem jelent meg... :-(

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish