Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Fakultációs kínálat 2018/2019-re

merreJelenlegi kilencedikes diákjainknak "kisfaktot", tizedikes tanulóinknak "nagyfaktot" kell választaniuk 2018. április 23-ig. (Ez az ún. "előzetes tárgyválasztás", ami elsősorban az igények felmérését szolgálja. Az érdeklődés hiányában el nem induló fakultációkra jelentkezők később módosíthatják választásukat.) Mindezt az e-naplóban,  2018.04.15-től! Részletek:

Figyelem! A jelentkezések alakulását folyamatosan követni fogjuk. A változó igények miatt a jelentkezések véglegesítésekor várhatóan meg fogjuk változtatni a kínálatot (létszámok bővítése, stb.) . A jelenlegi kínálat:

  1. Nagyfakultációs választék
  2. Nagyfakultációs tantárgyak ismertetése
  3. "Kisfakultációs" választék
  4. "Kisfakultációs" tantárgyi tájékoztató

 A döntés előtt nagyon érdemes tanulmányozni az "Érettségi, felvételi tárgyak, 2019" című tájékoztatót. Újabb sajnos még nem jelent meg... :-(

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish