Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Vakáció 2018

Alsóbbéves diákjaink számára a június 15-én megtartott tanévzáróval véget ért a tanév.  De teendőik / tudnivalóik azért még maradtak. :-)

Beiratkozás (= "visszairatkozás"): jövendő 10.-12. évfolyamos diákjainkat  kérjük, hogy bizonyítványukat szerdán, június 20-án, 9-11 óra között hozzák vissza. Figyelem!: azon diákok, akik nem hozzák vissza a bizonyítványukat, nem lesznek a következő tanévre beiratkozva!!!

Nyári ügyeleti napok: július, augusztus hónapokban a következő napokon (8:00-12:30 óra között) várjuk az ügyeiket intézni kívánókat:  július 11. és 25., valamint augusztus 8. és 22. (Június 30-ig titkárságunk minden munkanapon - munkaidőben - elérhető lesz.)

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish