Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Portugál nyelvi együttműködés

cplphu logoGimnáziumunk ma együttműködési megállapodást kötött a Camões Intézet - Portugál Nyelvi Központtal (Centro de Língua Portuguesa do Camões - CPLP). A megállapodás szerint a Camões Intézet könyvekkel, multimédiás anyagokkal, tudományos és pedagógiai eszközökkel segíti a nyelv oktatását iskolánkban.

A megállapodás aláírására a VI. Portugál Nyelv Napja keretében, az ELTE BTK Dísztermében került sor; azt a Portugál Köztársaság Magyarországi Nagykövete, Maria José Teixeira de Morais Pires, és iskolánk oktatási igazgatóhelyettese, dr. Mile Lajos látta el kézjegyével.

Az együttműködésnek - természetesen - aktív részese a   Eötvös Loránd Tudományegyetem Portugál Nyelvi és Irodalmi Tanszéke is.

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish