Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Tanáraink 2017/2018 tanév

  Tárgyak Megbízások Fogadóóra
Androvics László matematika, informatika osztályfőnök
tankönyv-felelős
 hétfő 3. tanóra
Apágyi Ágota  angol nyelv    szerda 13. tanóra
Bacsó Éva történelem osztályfőnök  szerda 6. tanóra
Balogh István testnevelés  szakértő  előzetes telefonos egyeztetés
Bánhegyesi Zoltán matematika, informatika címzetes igazgató  előzetes telefonos egyeztetés
Barabás Péter fizika laborvezető  szerda 14:00-16:00
Baráth Béla angol nyelv  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Bartaha Ágnes történelem    kedd 6. tanóra
Bíró Éva dráma    hétfő 6. tanóra
Bíró Ildikó testnevelés    csütörtök 5. tanóra
Boda Emese angol nyelv    szerda 3. tanóra
Bódi Ágnes magyar, francia nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Bors Lászlóné történelem munkaközösség-vezető  csütörtök 3. tanóra
Czakó Csilla német nyelv, történelem  osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Darukáné Eszenyi Katalin matematika, informatika, történelem  osztályfőnök  szerda 2. tanóra
Egyedi Csabáné német nyelv munkaközösség-vezető  szerda 3. tanóra
Ekert Jutka angol nyelv osztályfőnök  péntek 5. tanóra
Erdősné Sólyom Krisztina testnevelés    péntek 4. tanóra
Fehérné Dallos Eszter matematika, informatika munkaközösség-vezető  szerda 4. tanóra
Fehérvári Zsolt angol nyelv munkaközösség-vezető  péntek 5. tanóra
Frankó Emília angol nyelv, orosz nyelv  osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Füredyné Gróf Gizella ének-zene    péntek 3. tanóra
Gerse Anna matematika, latin nyelv osztályfőnök   hétfő 3. tanóra
Gerséné Varga Ildikó biológia, földrajz osztályfőnök,
kerületi munkaközösség-vezető
 csütörtök 4. tanóra
Győrfi Bernadett történelem, társadalomismeret osztályfőnök  szerda 9. tanóra
Héjas Anita magyar, filozófia, pszichológia    hétfő 4. tanóra
Horváth Beatrix magyar, német nyelv osztályfőnök  szerda 2. tanóra
Horváth Ibolya kémia, fizika    kedd 2. nagyszünet
Igaz Levente történelem, portugál nyelv    csütörtök 3. tanóra
Iván László testnevelés  kerületi munkaközösség-vezető  kedd 2. tanóra
Jakab Judit francia nyelv  könyvtárostanár  kedd 16:00
Jenei Zsolt angol nyelv, történelem  osztályfőnök  szerda 5. tanóra
Juhász Anna Éva  - pszichológus  hétfő, kedd 8:00-16:00
Kacsák Tamás rajz, média, művészettörténet  osztályfőnök  hétfő 3. tanóra
Károlyi Júlia angol nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Kaszibáné Paulheim Márta matematika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Kiss Ildikó matematika, fizika, informatika osztályfőnök,
munkaközösség-vezető
 szerda 4. tanóra
Kriska Ádám matematika, fizika, informatika igazgatóhelyettes, osztályfőnök  csütörtök 6. tanóra
Kusz Emese Tünde matematika, informatika    szerda 5. tanóra
dr. Kutassyné Weisz Melinda magyar, angol nyelv munkaközösség-vezető  hétfő 4. tanóra
L. Nagy Miklós történelem osztályfőnök  csütörtök 6. tanóra
Lengyel Csilla matematika  osztályfőnök  szerda 4. tanóra
Lestár László testnevelés    szerda 4. tanóra
Marossyné Barva Mária magyar, német nyelv, történelem    csütürtök 5. tanóra
Matisz Annamária angol nyelv    péntek 3. tanóra
dr. Mile Lajos testnevelés    csütörtök 2. tanóra
Mohos Edit német nyelv    szerda 2. tanóra
Nagy Balázs matematika    kedd 5. tanóra
dr. Nagy Emília magyar, kommunikáció, életvitel  osztályfőnök  hétfő 4. tanóra
Nagy István földrajz, történelem szakértő  kedd 11. tanóra
Nagy Szilvia angol nyelv    péntek 3. tanóra
Nagy Tamás történelem, magyar, média  igazgatóhelyettes  hétfő 6. tanóra
dr. Némethné Nagy Viktória magyar osztályfőnök  kedd 6. tanóra
Pálfy-Novák Anikó spanyol nyelv, média    péntek 3. tanóra
Pribilla Andrea francia nyelv    kedd 7. tanóra
Radó Adrienn angol nyelv    csütörtök 4. tanóra
Ritoók Judit magyar osztályfőnök, munkaközösség-vezető  hétfő 6. tanóra
Sebőkné Orosz Katalin biológia, földrajz igazgató  előzetes telefonos egyeztetés
Sikota Orsolya vizuális kultúra    szerda 5. tanóra
Soltész Viktória magyar, dráma igazgatóhelyettes  kedd 5. tanóra
Somlyai Gabriella angol nyelv  osztályfőnök  kedd 4. tanóra
Szabó Ágnes magyar, finn nyelv  osztályfőnök  hétfő 2. tanóra
Szakács Carmen német nyelv    szerda 3. tanóra
Szakos Viktória  angol nyelv    hétfő 9. tanóra
Szegváriné Radnai Ildikó matematika, informatika    szerda 4. tanóra
Szendy Dorottya matematika, fizika    szerda 5. tanóra
Szilágyi Teréz művészetek    előzetes telefonos egyeztetés
Szilaj Gabriella orosz nyelv, média    hétfő 3. tanóra
Szivák-Sipos Szilvia Katalin kémia, biológia    kedd 5. tanóra
Szondi Ágnes testnevelés osztályfőnök
munkaközösség-vezető
 szerda 2. tanóra
Tiszáné Dékay Zsuzsa földrajz, spanyol nyelv    hétfő 3. tanóra
Tupi Zoltán matematika, fizika  osztályfőnök  csütörtök 2. tanóra
Turbékné Tóth Tünde földrajz    kedd 3. tanóra
Ujlaki Csilla biológia    csütörtök 5. tanóra
Varga Éva magyar    hétfő 10. tanóra
Várkonyi Ádám biológia    előzetes telefonos egyeztetés
Vedrán-Hrisztov Marianna biológia    csütörtök 4. tanóra
Vonnák Norbert angol nyelv, magyar osztályfőnök  péntek 4. tanóra
Winecker Ágnes angol nyelv    péntek 3. tanóra
Závodszky Judit kémia, fizika osztályfőnök  péntek 3. tanóra
Zombory József informatika rendszergazda  előzetes telefonos egyeztetés
Zsadányi Melinda magyar    szerda 5. tanóra

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM: 035235 
☎ +36-1-215-9590
Fax: +36-1-219-0635/102
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish