Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Tanulóink úszósikere

A március 23–24-i hétvégén rendezték meg Egerben az úszás Diákolimpia országos döntőjének "B" kategóriájú versenyeit, ahol iskolánk lánycsapata 4x50 méteres gyorsúszásban a második helyen végzett. Tavaly az ötödik helyen végeztek ugyanebben a számban. Gyönyörű időeredményük 2.03.35. A "B" kategória azt jelenti, hogy olyan sportolók vehetnek részt ezen a versenyen, akiknek nem az úszás a sportáguk, de az úszás része a sportáguknak, például: triatlonisták, vizilabdázók, öttusázók vagy már nem aktív úszók. A csapat tagja: Vargha Virág (12. D), Hertelendi Anna Luca (11. D), Plézer Petra (10. D) és  Szalkai Hanga (9. D).
 
Uszas Diakolimpia Orszagos Donto B kategoria

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish