Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Diákjaink a Szintézis kiállításon

Február 19-én nyílik a Mester Galériában a "Szintézis" című kiállítás, ahol Ferencváros tehetséges diákjai állítanak ki:  3 művészeti iskola 3-3 végzős tanulója mutatkozik be a tárlaton. A Kisképző, a Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium mellett a mi diákjaink is kiállítanak: Lővey Dorottya, Sándor Jetta és Manolache Márkó (12.D), továbbá  Ehreth Anna (10.C).  Tanáraik: Kacsák Tamás és Kiss Iringó. Gratulálunk!

A kiállítás március 13-ig tekinthető meg.

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish