Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Kiváló eredményeink

Takács Zsombor 11. D osztályos tanuló U20-as országos bajnok lett diszkoszvetésben 53,5 méteres eredményével. Zsombor a Fradi versenyzője. A Budapesti Mezeifutó Diákolimpián egyéniben Máramarosi Rita (11. D) óriási fölénnyel első, Jármay Boróka (9. D) és Baier Kristóf (12. D) kiélezett küzdelemben 2-2. helyet szereztek. V. korcsoportos lánycsapatunk (Jármay Boróka 9. D, Plézer Petra 9. D, Hertelendi Luca 9. D, Lőrinc Petra 9. D) az első helyen végzett. Így egyéniben Máramarosi Rita, Jármay Boróka és Baier Kristóf és lánycsapatunk is továbbjutott az országos döntőbe.

Megérkezett a Jakucs-fölciverseny első fordulójának eredménye! 294 csapat indult az országos megmérettetésen, és 48 jutott be a szegedi középdöntőbe. A Leöveynek mindkét párosa benne van ebben a legjobb 48-ban. Madár Kamilla tanárnő csapata ("KT" névvel, Lengyel András és Pasku Martin [10. A osztály]) a harmincadik helyen jutott tovább, az enyémek ("Fuji" néven, Adorján Zsófia [11. A] és Méri Dorka [11. B, tanáruk Szabó Áron]) pedig tizenharmadikak lettek. Szegeden folytatjuk a középdöntőt március 31-én, ahol a legjobb 24-be kell jutniuk a párosoknak, hogy a szombati döntőben is részt vehessenek.
Ladányi Áron és Rieger Örs – mindkét tanuló a 10. B osztályban tanul – bejutott a Kontra József országos kémiaverseny második fordulójába. Tanáruk. Ujlaki CsillaMáramarosi Rita ismét nagyot alakított. A leány sífutás diákolimpia országos döntőjének bajnoka lett a VI. korcsoportban. Tanára: Dr. Mile Lajos.

20230208 154736
Örömmel tudatjuk, hogy a Fodor József országos biológiaverseny döntőjébe jutott a 10. évfolyam kategóriában Eiszrich Kata, Hamkó Lara, Kiss Zsófia, Kreisz Oszkár, Ladányi Áron, Musbeh Szonja, Rieger Örs, Sáránszki Noémi, Szász Dániel, Tóth Anna; tanáruk Gerséné Varga Ildikó; a 11. évfolyam kategóriában Sonkoly Ákos és Urbanics Andre, tanáruk Sebőkné Orosz Katalin; a 12. évfolyamos kategóriában pedig  Fülöp Fanni, György Petra, Király Levente, Labát Attila, Orosz Balázs, Szováti Jamina; tanáruk Gerséné Varga Ildikó.