Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Tájoló pályaorientációs program

Kedves Szülők, kedves volt Leöveysek!

2015. december 10-én Tájoló címmel pályaorientációs programot rendezünk a Leövey Klára Gimnáziumban a 12. évfolyamosok számára, mellyel diákjaink pályaválasztását szeretnénk támogatni. Ennek megvalósításához kérjük segítségüket.

December 10-én, csütörtökön a 2. és 3. órában olyan előadókat hívunk, várunk iskolánkba, akik tanulmányaikról, vagy saját munkájukról, szakterületükről, karrierépítésükről beszélnek, és válaszolnak a diákok kérdéseire.

A program részeként munkahely-látogatásokat is szeretnénk biztosítani diákjaink számára, hogy közvetlen tapasztalatot szerezhessenek egy-egy szakma hétköznapjairól. (Diákjaink az Önök felajánlása mentén néhány órát töltenének el az adott munkahelyen.)

Ha van Önök között, illetve ismerősei között olyan gyógytornász, mérnök, rendezvényszervező, fotós, tolmács, jogász, közgazdász, orvos, ... azaz bármilyen foglalkozású, aki szívesen mutatná be munkáját, pályáját, lehetőségeit, kérjük, hogy a Tájoló programba jelentkezzen Holicsné Gémes Borókánál (boroka(kukac)leovey.hu), vagy Várkonyi Piroskánál  (varkonyi.piroska(kukac)gmail.com).

Segítségüket előre is köszönjük!

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

Alapítványunk

Leövey Gimnáziumért Alapítvány
Adószám: 18037724-1-43
Számlaszám: 11709002-20073792

Pályázataink

 

 

Partnereink

 

elte

 pte logo

müpa logo

BFZ logo 

EuroExam cikk 120

 

ecdl 

bbm-logo

concept2-logo

Táncsics Mihály Tehetséggondozó Kollégium

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish

Felnőttoktatási Tagozat

A Felnőttoktatási Tagozat (ifjúsági, esti és digitális képzések) elérhetőségei:

Web: fot.leovey.hu

Telefon: +36-1-216-0304

Email: uh.yevoel@tnullof

Rövidesen

Nincsenek események

Archív

Az alábbi oldalak már nem frissülnek, csak archívumként működnek!