Weboldalunk a jobb használhatóság érdekében sütiket alkalmaz.  Szolgáltatásaink használatával Ön beleegyezik a sütik alkalmazásába.

Tájoló, pályaoreintációs program

Az idei év utolsó napjaiban, december 16-án valósult meg – végre ismét jelenléti formában – a Tájoló, pályaorientációs nap. Ezen a napon minden diák személyes élményeken kersztül kerülhetett közelebb a munka világához.

A 10–11–12. évfolyam diákjai, egyéni választásuk alapján vettek részt több idősávban a programokon. A napon 45 előadó 36 előadást tartott meg a pályaválasztás, továbbtanulás témájában.

A 9. évfolyam és sportoló diákjaink külső helyszínekre látogatva figyelhették meg a tagozatuknak megfelelő intézményeket, mint az Aeroplex Közép-Európai Légijármű Műszaki Központot, az  Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetemet,  a Deák 17 Galériát, a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetet,  az International Business School-t, a Ludwig Múzeumot, a Régészeti Intézetet vagy a Testnevelési Egyetemet.

Nagy köszönettel tartozunk volt diákjainknak, szülőknek, ileltve a Leöveyhez kapcsolódó meghívott előadóknak és az intézmények képviselőinek, hogy eljöttek bemutatni szakjájukat, beszéltek a felsőoktatásról, továbbtanulásról, vagy éppen a munka világáról, valamint, hogy fogadták diákjainkat!

Mindenkinek köszönjük a segítséget, aki hozzájárult a nap sikeréhez!

 

Leövey Klára Gimnázium
1096 Budapest, Vendel u. 1. 
OM azonosító: 035235
Feladatellátási hely kód: 001 
☎ +36-1-215-9590
✉ lkg@leovey.hu

Alapítványunk

Leövey Gimnáziumért Alapítvány
Adószám: 18037724-1-43
Számlaszám: 11709002-20073792

Pályázataink

 

 

Partnereink

 

elte

 pte logo

müpa logo

BFZ logo 

EuroExam cikk 120

 

ecdl 

bbm-logo

concept2-logo

Táncsics Mihály Tehetséggondozó Kollégium

GTranslate

Hungarian English Finnish French German Portuguese Russian Spanish

Felnőttoktatási Tagozat

A Felnőttoktatási Tagozat (ifjúsági, esti és digitális képzések) elérhetőségei:

Web: fot.leovey.hu

Telefon: +36-1-216-0304

Email: uh.yevoel@tnullof

Rövidesen

Nincsenek események

Archív

Az alábbi oldalak már nem frissülnek, csak archívumként működnek!